Systemový špecialista – UNIX administrátor

od 1500 €

Full-time

Bratislava, Slovakia

Náplň práce

Ponúkame prácu systémového špecialistu pre administráciu OS Unix a Linux, vhodnú aj pre absolventa, prípadne študenta posledných ročníkov.

Náplňou práce je:

  • administrácia OS Unix a Linux
  • zodpovednosť za bezproblémové fungovanie prevádzky a monitoring UNIX systémov
  • kontinuálne vzdelávanie v oblasti UNIX technológií
  • pracovná pohotovosť

Požiadavky

  • znalosť / záujem o UNIX a Linux systémy
  • znalosť programovania / skriptovania
  • tímového hráča
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Benefity

  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • práca so skúsenými lídrami
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS

Zaujala ťa pozícia?

Pro tip: Create an outstanding CV with Kickresume

Our Hiring team

member

Barbora Bagyurova

Talent Sourcer

member

Michaela Konecna

HR Consultant

Do you know someone, who would be interested in this position? Share this ad with them.