Manažér vývoja SW

Mzda+

Full-time, Contract

Ostrava, Česko / Brno, Česko

Náplň práce

Naše nabídka pro Vás:

  • stabilní zázemí silné německé společnosti s velkým potenciálem
  • firemní kulturu založenou na přátelském a neformálním prostředí
  • prostředí, které intenzivně podporuje vzdělávání a odborný růst
  • vytvoření a vedení vlastního týmu kolegů, postupné budování a rozšiřování pobočky
  • dlouhodobá spolupráce

Požiadavky

Předpokladem pro tuto práci:

  • manažerské zkušenosti plánování, delegování a kontrola práce
  • zkušenosti s programováním v Java JEE
  • pokročilé komunikační dovednosti v německém jazyce
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • analytické a koncepční myšlení
  • samostatnost, přesnost, zodpovědnost, pečlivost

Benefity

  • atraktívní věrnostní program pro dlouholeté pracovníky
  • odměňovací a prémiový systém
  • dovolená navíc
  • pružnou/flexibilní pracovní dobu
  • každoročně den placeného volna 31. 12.
  • podpora zaměstnanců při dlouhodobé pracovní neschopnosti
  • kurzy německého a anglického jazyka přímo na pracovišti
  • účast na společenských a sportovních akcích
  • stravenky, bezplatný kávový a čajový servis, ovocné dny

Pro tip: Create an outstanding CV with Kickresume

Our Hiring team

member

Barbora Bagyurova

Talent Sourcer

member

Michaela Konecna

member

Sona Kolencikova

HR Consultant

Do you know someone, who would be interested in this position? Share this ad with them.