Vývojár pre oblasť migrácie

1600€ btt + variabil

Full-time, Contract

Bratislava / Žilina / Košice, Slovakia

Náplň práce

  • vykonávanie migrácií v rámci nášho štandardného softvéru pre životné poistenie pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku
  • porovnávajúca analýza zdrojových a cieľových systémov vrátane príslušných dátových modelov
  • spolupráca pri vývoji a vytváraní transformačných pravidiel a takisto zapracovanie týchto pravidiel do nášho migračného systému
  • spoluúčasť pri zostavení technickej infraštruktúry pre migráciu: starostlivosť o migračný server, vytváranie a starostlivosť o databázy, vykonanie inštalácií na cieľových systémoch, technické prevedenie testovacích behov v rámci migrácie a takisto produktívnej migrácie v súčinnosti s našimi zákazníkmi
  • spoluúčasť na stretnutiach so zákazníkom ku téme migrácie; podpora a poradenstvo pri tvorbe cieľového systému

požiadavky

  • skúsenosti s prostredím databáz a/alebo migračných projektov, programovaním v Java, C/ C++ pri tvorbe a údržbe databáz DB2/Oracle
  • skúsenosti s jazykom SQL pre databázové spracovanie
  • dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku (B2)
  • skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových produktov, koncepciou a realizáciou
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Benefity

  • atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
  • odmeňovací a prémiový systém
  • dovolenka nad rámec
  • pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
  • každoročne deň plateného voľna 31. 12.
  • podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
  • kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
  • firemné podujatia
  • stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Pro tip: Create an outstanding CV with Kickresume

Our Hiring team

member

Barbora Bagyurova

Talent Sourcer

member

Michaela Konecna

member

Sona Kolencikova

HR Consultant

Do you know someone, who would be interested in this position? Share this ad with them.