IT vývojár (Centrálny bankový systém)

od 1500 € btt

Full-time

Bratislava, Slovakia

Náplň práce

Aké výzvy vás čakajú?

Ako vývojár pre centrálny bankový systém - T24 TEMENOS budete pracovať na návrhu, vývoji, integrácii, úprave a údržbe definovaných modulov bankového systému..

Konkrétna náplň práce:

  • Spolupráca na IT analýze a návrhu architektúry
  • Návrh a vývoj aplikácií a interfejsov na platforme T24 TEMENOS
  • Tvorba technickej dokumentácie pre realizované riešenia
  • Konzultácie s ostatnými členmi projektového tímu

požiadavky

Aký je ideálny kandidát?

  • Kandidát má byť tímový hráč s rozvinutou kreativitou, logickým a analytickým myslením a so záujmom o nové technologické trendy
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý rád programuje a učí sa nové veci

Vhodné schopnosti vývojára Temenos T24:

  • Programovanie – jBASE BASIC – štruktúrovaný programovací jazyk zameraný na bussiness aplikácie s podporou databázových systémov
  • Práca s databázami – jBASE (Oracle, SQL) – prevažne jBASE – flexibilný, rýchlo sa vyvíjajúci, multivalue databázový systém
  • IBM WebSphere
  • IBM MQ

Odborné znalosti:

  • Skúsenosti s programovaním aplikácií
  • Základná znalosť UNIX-like systémov, SQL, XML
  • Znalosť MQ alebo JMS výhodou
  • Vítaná je prax v bankovníctve
  • Skúsenosti s veľkými projektami výhodou

Benefity

Finančné benefity:

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1500 € brutto pri plnom úväzku.
Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
Atraktívny bonusový systém

Ďalšie benefity:

  • Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
  • Flexibilný pracovný čas

Pro tip: Create an outstanding CV with Kickresume

Our Hiring team

member

Barbora Bagyurova

Talent Sourcer

member

Michaela Konecna

HR Consultant

Do you know someone, who would be interested in this position? Share this ad with them.